#10 تنظیمات و پیکربندی همگانی در پلاگین دستگاه لیزر All in One SEO

در ادامه تنظیمات همگانی دستگاه لیزر ما به بخش Custom Post Types می‌رویم . بدین ترتیب اگه پلاگین یا این که برنامه سفارشی دارید که گونه های بیشتری از محتوا رو به وبسایت شما بیشتر می کنه , ممکنه بخواید اطلاعات دستگاه لیزر رو به این پست ها اضافه نمائید .

اگه از پلاگین فروشگاه ساز نظیر WooCommerce استفاده می کنین , دستگاه لیزر ممکنه این محصول رو توی این بخش ملاحظه کنید . من پیشنهاد می‌کنم دستگاه لیزر تیک این باکس رو بزنید . داده ها اضافی در زمینه‌ی دستگاه لیزر نسبتاً مدام خوبه!

به بخش تایید برید بی تردید می خواید سایتتون رو تایید نمایید . گوگل و موتورهای جستجوی دیگه در حالتی‌که مشکلی در امر ایندکس کردن سایت وجود داشته باشه از روش پست الکرونیکی اطلاع میدن . دستگاه لیزر البته اینجانب قانع نشدم که تایید سایت از روش افزونه های این چنینی بهترین روشه , معمولا آیتم های شل تری وجود داره . مثلا هنگامی که گوگل آنالیتیکس رو برای سایت تهیه کردید , در کتابخانه کافیه روی دکمه دستگاه لیزر کلیک نمایید و مالکیت وبسایت رو از روش اکانت آنالیتیکی خویش تایید نمائید . اینکار صرفا به تعدادی کلیک نیاز داره , اینجانب توصیه می‌کنم تایید وب سایت رو از روش اون روش انجام بدید , اما اگه خواستید می تونید از این راه و روش نیز به کار گیری نمائید .

تنظیمات بخش بعدی هم ارزشمنده , این مورد اکانت گوگل پلاس شما رو به تارنما مرتبط می‌کنه . متخصص ها دستگاه لیزر به صورت مداوم بر روی اهمیت این گزینه تمرکز داشتن . از اونجایی دستگاه لیزر که تهیه و تنظیم اون تنها یک‌سری دقیقه زمان می‌بره و می‌تونه داده ها بیشتری دردست گوگل قرار بده سفارش می‌کنم اینکارو انجام به‌این . کافیه پروفایل اکانت گوگل پلاستون رو در این باکس کپی نمائید . من مال خودمو اسکن و همین جا paste کردم .

تنظیمات پیشرفته ای نیز وجود داره که می تونیم ازشون عبور کنیم . اما یه آیتم دیگه نیز وجود داره که می‌خوام روشن کنم و اون دستگاه برش لیزر است . اینجانب این تهیه رو فعال می‌کنم اگه به گوگل بریم و عبارت ویکی پدیا رو تو اون تایپ کنیم متوجه می شید که می تونیم ویکی پدیا را به طور مستقیم از درون خود گوگل جستجو کنیم به این ها Sitelinks گفته میشه , دستگاه لیزر تمامی این سه گزینه مثلا من می تونم دنبال همیلتون بگردم و نتایج جدیدی به دست بیارم . با فعال کردن Sitelinks گوگل به ما اذن می آبادی Sitelinks خاصی رو پایین نتایجمون در گوگل داشته باشیم . راجع به این که کدوم دستگاه لیزر یکی‌از در نتایج ظواهر باشه کنترلی نداریم ولی گوگل اونی رو که دارای ارتباط خیس و بهتر هست رو نشون میده .


عالی اجازه بدید به پیکربندی عمومی برگردیم . پیکربندی گوگل آنالیتیکس خوبه , چون همش تو یه پلاگین قرار گرفته اما یکسری موضوع دیگه هم می‌باشد که می خوام برای افزونه آنالیتیکس انجام بدم , به همین خیال از اینکار اجتناب می کنم و افزونه ای رو نصب می‌کنم که برای گوگل آنالیتیکس تولید شده , باز هم می تونید دوره آموزشی آنالیتیکس رو بررسی فرمائید . بقیه این تنظیمات دوچندان پیشرفته هستن یا به حوزه خاصی مربوط می‌شن ; پس اجازه بدید مورد های خودمون رو ذخیره کنیم , کار ما تموم شد .