اهمیت بهینه سازی دستگاه لیزر متن برای تبلیغات کلیکی گوگل

شرکت های بزرگی دستگاه لیزر که به صورت مداوم مبالغ متعددی را صرف تبلیغات در گوگل می نمایند همواره پیرو با صرفه سازی تبلیغات خود میباشند . آن ها بعد از هر توشه اجرای کمپین های تبلیغاتی خود , به نظارت و نظارت مقدار کلیک ها و نرخ تبدیل تبلیغات می پردازند و تلاش می نمایند برای کمپین بعدی خود , عملیات باصرفه سازی را انجام دهند .

زیرا به هر ترازو که تبلیغات با صرفه شده باشد , به به عبارتی ترازو هزینه ای که تبلیغ دهنده دستگاه لیزر بایستی برای اخذ کلیک پرداخت کند دستگاه لیزر کمتر خواهد بود و طبیعتاً بازدهی و سودی که از تبلیغات خویش خواهد داشت به مراتب اکثر از حالتی است که‌این متون باصرفه سازی نشده باشد .

پس با بهینه سازی تبلیغات خود می توانید مخارج تبلیغات را کاهش داده , CTR را ارتقاء داده و در نهایت امتیاز کیفیت تبلیغ &# خرید دستگاه لیزر Score ) خود را به حد بالاتری برسانید . این نکته را دوباره یادآوری می‌کنیم که به هر معیار امتیاز کیفیت تبلیغ ( Quality Score ) بالا باشد , به به عبارتی میزان هزینه ای که برای هر کلیک دستگاه لیزر پرداخت میکنید کمتر خواهد بود و دستگاه لیزر در غایت تبلیغات بازدهی بهتری برای شما خواهد داشت .

کمپین‌های شبکه‌ی بینگ یاهو ( Yahoo Bing )
بزرگ ترین مزیت بهره از این شبکه این است که در بینگ , همواره تبلیغات شما دو برابر در معرض دید قرار می‌گیرید , یعنی دستگاه لیزر هم در بینگ و هم در یاهو نمایش داده می شود . لازم وجود ندارد برای کمپین خویش در‌این کانال دست‌کم میزان دارایی ای را در حیث بگیرید , زیرا فقط برای تبلیغاتی که روی آنها کلیک میشود هزینه می‌پردازید .

مروری بر تلاش شبکه‌ی بینگ یاهو است :

تبلیغات شما نیز در بینگ و هم در یاهو دیده می‌شوند
با میلیون ها کاربر ارتباط برقرار می‌کنید

مخاطبان خود را توسعه و گسترش می‌دهید

بودجه ی خویش را ارتقاء می‌دهید

ثبت‌نام رایگان است
دست‌کم دارایی اضطراری نیست
فقط وقتی هزینه می پردازید که روی تبلیغ شما کلیک شده باشد

در یافتن مشتریان جدید محدودیت مکانی نیست

نیز به‌صورت در میان المللی و نیز به‌صورت محلی تبلیغات میکنید
در هر میهن یا شهری به مشتریان دست پیدا می‌کنید
حتی در مکآن‌های بدور از تجارت شما هم مخاطبانی پیدا می کنید

تبلیغات در موتورهای کاوش گر مضاعف آسان‌تر انجام می شود

به‌راحتی تبلیغات خود را از گوگل ادوردز به تبلیغات بینگ منتقل می کنید

شبکه‌ی بینگ با آماده کردن امکان منتقل کردن کمپین‌های تبلیغاتی از گوگل ادوردز به تبلیغات بینگ , پروسه‌ی ساخت حساب را از طریق سه گام ساده ی زیر آسان‌تر میکند :

برای آغاز تبلیغات در بینگ , به حساب مایکروسافت خویش وارد گردید ( یا ثبت‌نام نمائید )
گزینه‌ی Import from Google AdWords را گزینش نمایید
اطلاعات کمپین خود را از گوگل ادوردز وارد فرمایید و کمپین موردنظر خود را انتخاب نمایید

تبلیغات در بستر تبلیغاتی دستگاه لیزر بینگ فراوان شبیه به گوگل ادوردز است . هرچه کلیدواژه‌ها و تبلیغات شما با کلمه ها جستجو شده به وسیله کاربران , دارای ارتباط تر باشند , دستگاه لیزر رتبه‌ی تبلیغات شما , ترازو چشم شدن در اینترنت و احتمال کشف کردن تبلیغات شما توسط کاربران , بالاتر میرود .